Ohňová show na svadbe?

sep 11, 2017 | Marry Me, Ohňová show | 1 comment

Prípravy, prípravy, prípravy a potom krásny deň D. Symbolický obrad a spoločné ÁNO spečatia to, čo je zaľúbeným jasné už dlhšie. Vybrali sa kráčať spoločnou cestou a budú si vzájomnou radosťou i oporou počas celého života.

Svadobný deň a taktiež večierok je plný rituálov, ktoré k nemu neodmysliteľne patria. Pobavia či dojmú a to do programu svadby určite patrí. Okrem klasického rozbíjania tanierov, čepčenia či únosu nevesty boli veľa krát súčasťou svadby aj rôzne tanečné či divadelné vystúpenia. Čo iný kraj, to iná zvyklosť.

Ohňová show je síce program pomerne moderný, no prapodstata sa nemení. Hostia majú kultúrny program a novomanželia krásny zážitok. Oheň je symbolom vášne, lásky, tepla domova a sily. Je natoľko zaujímavý, že jeho čaru neodolá žiadna z všetkých vekových kategórií. A to hlavne vtedy, keď je pevne pod kontrolou a robí presne to, čo mu my, ohňoví tanečníci, rozkážeme. No keďže svadobný program je hlavne o láske, hlavnými aktérmi sa ku koncu stávajú práve zaľúbení novomanželia.

Rituál, pri ktorom si nevesta a ženích spoločne zapaľujú krásne ručne kované srdiečko, je dojímavá chvíľa. Túto časť vystúpenia najradšej obohatíme hudbou, ktorá má pre dvojicu svoj osobitý význam. Obľúbená pesnička, love song, ktorý ich chytá za srdce, ohrieva dušu a čaruje úsmev na tvári. Z tejto časti vystúpenia vznikajú najkrajšie fotografie a skutočne originálne spomienky na svadobný deň.

Och, a zabudli sme spomenúť, že počas vystúpenia používame najmodernejšiu technológiu pixel poi na zobrazovanie obrázkov v pohybe. Vieme tak do tanečnej choreografie zapojiť zobrazenie mien novomanželov, spoločnú fotku či iný obrázok podľa želania.